Personalizacja

Urodziny, chrzciny, dzień dziecka, koniec roku szkolnego, wyprawa z dziadkami do lasu – zdjęcia przeniesione na papier przez lata będą wywoływać niezwykłe wspomnienia i budzić przepiękne emocje.
To niepowtarzalna pamiątka. Nie ma nic lepszego niż reakcja dziecka, które otrzymało wyjątkową opowieść o sobie.

Nie pozwól im pozostać jedynie na pendrivie czy w komputerze.
Stwórz z nich pamiątkę na długie lata dla siebie i dla najbliższych.

Stwórz i podaruj swoim dzieciom personalizowaną bajkę

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od przygotowania najlepszego prezentu na świecie, jakim jest spersonalizowana książka kartonowa.
Dzięki naszemu kreatorowi możesz stworzyć książkę, w której Twoje dziecko będzie głównym bohaterem  i oprócz swojego imienia, na jej kartach znajdzie również zdjęcia ulubionych postaci czy zwierząt.
Przenieś swoją pociechę do niezwykłego świata wróżek, smoków i innych bajkowych postaci.

Twórz bez wychodzenia z domu

Co jest jedną z największych zalet takiej produkcji? To, że swoją unikatową książkę stworzysz bez wychodzenia z domu, w pełni online. Możesz być z dziećmi na wakacjach, a my zrealizujemy Twoje zamówienie i  gotowa książka zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres. Po powrocie zanurzycie się we wspomnieniach albo wyślecie dziadkom z pozdrowieniami…
Niezwykle proste jest także jego tworzenie.
Dzięki intuicyjnemu kreatorowi online, bez problemów, w kilku krokach stworzysz wyjątkową książkę. Wybierz zdjęcia, które chcesz w nim umieścić. Ułóż z nich swoją historię, dodaj teksty, piękne cytaty, podpisy przy zdjęciach i… podziwiaj efekt. Możesz też wykorzystać przygotowane przez nas szablony czy tła i mieć tyle stron i format jaki sobie zażyczysz.

Logo sklepu
Kontakt:
info@happymelon.pl tel. +48 23 662 96 00 Wskazówki dojazdu
Współpraca:
Dla rodziców Dla terapeutów Dla autorów Dla dystrybutorów
FAQ:
Regulamin sklepu Polityka prywatności Dostawa i płatność Zwroty i reklamacje
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙